Futbola Derību Lespējas

Futbola derībām ir vairākas iespējas. Ja jums ir mīļākā komanda vai komanda, kuru vēlaties redzēt uzvarām, varat uz to izdarīt likmi. Bet, ja jums ir maz zināšanu par šo sporta veidu, jūs joprojām varat nopelnīt naudu, veicot likmi uz savas komandas iecienītāko spēlētāju vai komandu. Ja jums ir stingrs viedoklis par kādu konkrētu komandu, varat derēt, ka tā uzvarēs.

Futbola derību iespējas ietver derības uz komandas izredzēm saņemt sarkano kartīti. Papildus tradicionālajām likmēm, piemēram, virs/maz punktu kopsummā, varat likt likmes arī uz komandas iespējām saņemt sarkano kartīti. Veicot šāda veida likmes, jums ir jāizlemj, uz kuru pusi vēlaties likt likmes, un izmaksa tiek veikta, pamatojoties uz tās komandas pusi, uz kuru jūs veicat likmes. Tomēr, ja jūs veicat likmi uz noteiktu vārtu skaitu, varat likt likmi, ka komanda, kurai ir labvēlīga ietekme, uzvarēs.

Veicot derības uz futbolu, varat veikt likmi arī uz spēles iznākumu. Jums ir pieejamas dažāda veida derību iespējas. Pirmkārt, jūs varat likt likmes uz abu komandu kopējo gūto vārtu skaitu. Kopējās summas parasti ir zemas, un sporta totalizators bieži piedāvā vairāk nekā divus vai vairāk nekā 2,5 vārtus. Ja jūs uzliekat likmi uz diviem vai trim vārtiem, jūs zaudēsiet pusi savas likmes un uzvarēsit pusi no tās.

Varat arī likt likmes uz neizšķirtu vai divām komandām. Šajās likmēs jums ir jāizvēlas starp divām komandām, kuras sauc par “virs/zem” likmēm. Šajā gadījumā ir jāizšķiras starp virs/zem un zem/zem, kas noteiks, kura komanda uzvarēs. Neizšķirts rezultāts būtu neizšķirts, savukārt bezvārtu spēle nozīmētu zaudējumu. Šāda veida derības palielinās jūsu izredzes uzvarēt spēli.

Visizplatītākās futbola derību iespējas ir likmes virs/zemākas un handikapa likmes. Ja neesat pārliecināts par to, kura komanda uzvarēs spēli, varat veikt likmi uz kopējo rezultātu. Neizšķirta gadījumā jūs varat likt likmi uz komandu, kas uzvarēs spēli. Veicot likmi uz over/under, jūs varat palielināt savas likmes izredzes.

Ja jūs nopietni domājat par savām futbola derībām, jums vajadzētu pievērst uzmanību dažādiem faktoriem. Spēles izredzes var strauji mainīties, kas nozīmē, ka pirms likmju veikšanas ir jāņem vērā visi šie faktori. Ja jums ir laiks veltīt izpētei, varat izdarīt labākās likmes un izbaudīt savu iecienīto komandu. Piemēram, jūs varat likt likmi uz komandu, kas uzvarēs noteiktu maču. Varat arī likt likmes uz komandu, kas uzvarēs čempionātā.